• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

  • Dexter: New Blood

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★½

  • Encanto

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★

  • Till Death

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★½

  • Storm Lake

  • Video Carnage

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Stowaway

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Cherry

    ★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

  • The Sparks Brothers

    ★★★

  • Censor

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ½