Sort by
  • No One Will Save You

    ★★

  • Love at First Sight

    ★★★

  • Expend4bles

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ½

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

    ★★★½

  • Strays

    ★½

  • Heart of Stone

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • The Out-Laws

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Nimona

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Miracle Club

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Mrs. Davis

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Ghosted

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Prom Pact

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • The Tutor

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Bottoms

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★★

  • Scream VI

    ★½

  • 65

    ★★½

  • Champions

    ★★½

  • The Magician's Elephant

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Orlando, My Political Biography

    ★★★

  • The Adults

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Mutt

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★½

  • Flora and Son

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★