Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Zillion

    ★★★½

  • Sounds Like You Guys Are Crushing It

  • Lou

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★½

  • When the Waves Are Gone

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Tori and Lokita

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

  • The Eight Mountains

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Lights, Like Angels, Flying

  • The Northman

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Silesilence

  • Fire of Love

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

  • Alles op Tafel

    ★★½

  • The Shadow in My Eye

    ★★★

  • Appendage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

  • Schumacher

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★½

  • F*** You Very, Very Much

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • The Auschwitz Report

  • Malcolm & Marie

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • The Claus Family

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Before the collapse of Mont Blanc

  • The Last Dance

  • Most Dangerous Game

  • The Racer

    ½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★★★

  • Project Gio

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

  • Klaus

    ★★★½

  • The Irishman

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • The King

    ★★★★