• What Happened, Brittany Murphy?

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★

  • Britney vs. Spears

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

  • Halloween Kills

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★

  • Untold: Malice at the Palace

  • Cocaine Cowboys: The Kings of Miami

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Dr. Death

    ★★★

  • Heist

    ★★★½

  • Val

    ★★½

  • Nail Bomber: Manhunt

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Misha and the Wolves

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • Tiger

    ★★★★

  • The Serpent

    ★★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Wild Card: The Downfall of a Radio Loudmouth

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • A Wilderness of Error

    ★★★

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★

  • Outcry

    ★★★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★

  • Athlete A

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • 8:46

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • After Truth: Disinformation and the Cost of Fake News

    ★★★★½

  • The Trials of Gabriel Fernandez

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★

  • The Pharmacist

    ★★★★½

  • McMillion$

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★★

  • Uppity: The Willy T. Ribbs Story

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • The Devil Next Door

  • The Outpost

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★½

  • Square One

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★