Sort by
  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Hanukkah on Rye

    ★★½

  • 'Twas the Night Before Christmas

    ★★½

  • Holiday Heritage

    ★½

  • The Holiday Sitter

    ★★★★

  • Christmas Class Reunion

    ★★

  • The Most Colorful Time of the Year

    ★★½

  • Undercover Holiday

    ★½

  • A Fabled Holiday

    ★★½

  • A Big Fat Family Christmas

    ★★½

  • A Hollywood Christmas

    ★★½

  • A Holiday Spectacular

    ★★½

  • A Christmas Cookie Catastrophe

    ★★½

  • A Tale of Two Christmases

    ★★½

  • Haul Out the Holly

    ★★★

  • A Royal Corgi Christmas

    ★★★

  • #Xmas

    ★★★

  • My Southern Family Christmas

    ★★½

  • When I Think of Christmas

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★½

  • Inventing the Christmas Prince

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Christmas at the Golden Dragon

    ★★

  • A Magical Christmas Village

    ★★

  • The Royal Nanny

    ★★½

  • In Merry Measure

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • All Saints Christmas

  • Lights, Camera, Christmas!

    ★★½

  • Ghosts of Christmas Always

    ★★★★

  • Jolly Good Christmas

    ★★½

  • A Cozy Christmas Inn

    ★★½

  • A Kismet Christmas

    ★★

  • We Wish You a Married Christmas

    ★★½

  • Noel Next Door

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Christmas in Toyland

    ★★★★

  • My Grown-Up Christmas List

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★★

  • Why Didn't They Ask Evans?

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • 'Tis the Season to be Merry

    ★★★½

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Sister Swap: Christmas in the City

    ★★

  • A Royal Queens Christmas

    ★★

  • A Dickens of a Holiday!

    ★★★

  • The Hating Game

    ★★½

  • A Very Boy Band Holiday

    ★★

  • Sister Swap: A Hometown Holiday

    ★★

  • A Very Merry Bridesmaid

    ★★

  • Christmas ...Again?!

    ½

  • Eight Gifts of Hanukkah

    ★★★

  • A Christmas Dance Reunion

    ★★★

  • Sugar Plum Twist

    ★½

  • Single All the Way

    ★★★★★

  • The Christmas Contest

    ★★½

  • Christmas in Tahoe

    ★★

  • Christmas at Castle Hart

    ★★★

  • Making Spirits Bright

    ★★

  • An Unexpected Christmas

    ★★★½

  • Christmas CEO

    ★½