Sort by
  • Silent Night

    ★★★½

  • Wish

    ★★½

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Call Me Chihiro

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • Casey Anthony: Where the Truth Lies

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Scherzo of Deep Night

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★★

  • Baby Ruby

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★½

  • Skinamarink

    ½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★★

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★