Sort by
  • Old

    ★★½

  • The Invisible Man

  • Richard Jewell

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

  • Crawl

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Diego Maradona

  • Avengers: Endgame

    ½

  • 4x4

    ★★

  • Me, Myself and My Dead Wife

  • Us

    ★★★★★

  • Blood Will Tell

  • Hour - Day - Month

  • Family Members

    ★★

  • Serenity

    ½

  • Glass

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★★

  • The Mule

  • Mary Poppins Returns

    ★½

  • Bird Box

    ★★★

  • On the Basis of Sex

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

  • El Potro: lo mejor del amor

  • Green Book

    ★★

  • Rojo

  • Beautiful Boy

  • At Eternity's Gate

    ★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★½

  • The Quietude

  • First Man

    ★★

  • Roma

    ★★½

  • My Masterpiece

  • An Unexpected Love

  • The First Purge

    ★★

  • Sicario: Day of the Soldado

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • Super Crazy

  • Don't Cry for Me England

  • Animal

    ★★★½

  • Burning

    ★★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Murder Me, Monster

    ★★★

  • El Angel

  • Border

  • Cold War

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • Perdida

  • Miró. Traces of Oblivion

  • Dry Martina

    ★★★

  • Truth or Dare

  • Las Vegas

  • Rampage

    ½

  • Nothing to Lose

  • Pacific Rim: Uprising

  • My Best Friend

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • Blockers

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

  • Empowered

    ★★★

  • A Wrinkle in Time

  • 7 Days in Entebbe

    ★★½

  • La omisión