• Senior Year

    ★½

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

    ★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★½

  • Worst Roommate Ever

  • No Exit

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Inventing Anna

  • Through My Window

    ★½

  • Soy Georgina

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The Royal Treatment

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★½

  • Anxious People

    ★★★

  • Lulli

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★½

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Father Christmas Is Back

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Night Teeth

    ½

  • Maid

    ★★★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Confessions of an Invisible Girl

    ★★½

  • Intrusion

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • 9/11: One Day in America

  • He's All That

    ★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Till Death

    ★★★★

  • Carnaval

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Ginny & Georgia - The Afterparty

  • Behind Her Eyes

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Fake Famous

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Double Dad

    ★★★

  • Locked Down

    ★½

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Godmothered

    ★★★★½

  • Just Another Christmas

    ★★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★★