• The Twin

    ★★★

  • Night's End

    ★★★★

  • Phoenix Rising

    ★★★★½

  • X

    ★★★

  • The Cellar

    ★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • The Bunker Game

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • They Live in The Grey

    ★★★★½

  • Slapface

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Danni and The Vampire

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Beanie Mania

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Tiger King: The Doc Antle Story

    ★★★½

  • A Very Ghoul Log Christmas

    ★★★★★

  • Horror Noire

    ★★★

  • Bad Ben: Benign

    ★★★★½

  • Let the Wrong One In

    ★★★½

  • What Happened, Brittany Murphy?

  • Easter Bunny Massacre

    ★★★

  • Cutter

    ★★★

  • The Seed

    ★★★

  • Bingo Hell

    ★★

  • Night of the Ghoul Log

    ★★★★★

  • The Timekeepers of Eternity

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • DimLand

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Homebound

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Masking Threshold

    ★★★

  • Alone with You

    ★★★★½

  • Wall #4

    ★★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • CarousHELL The 2nd

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • She Watches from the Woods

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Martyrs Lane

    ★★★★½

  • Glasshouse

    ★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★½

  • Hellbender

  • Superhost

    ★★★★★

  • Such Small Hands

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • The Final Ride

    ★★

  • The Advent Calendar

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Till Death

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Where No One Will Find Her

    ★★★½

  • Good Head

    ★★★★★

  • Duel on the River

    ★★★½

  • Scenes from an Empty Church

    ★★★★½

  • See for Me

    ★★★★

  • Lady of the Manor

    ★★★

  • The Lovers

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Great White

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • The Dangerous Type

    ★★

  • With Pleasure

    ★½