• Battle: Los Angeles

    ★★★½

  • Rudy

    ★★★½

  • Daybreakers

    ★★★★

  • The Haunting

    ★★★★½

  • R.I.P.D.

    ★★★½

  • The Rugrats Movie

    ★★★½

  • Semi-Pro

    ★★★★

  • Hold the Dark

    ★★★★

  • ¡Three Amigos!

    ★★★½

  • Inspector Gadget

    ★★★

  • When a Stranger Calls

    ★★★½

  • The Santa Clause 2

    ★★★½

  • The X Files

    ★★★★

  • Planet Earth

    ★★★★

  • The Campaign

    ★★★★

  • The Chronicles of Riddick

    ★★★★

  • March of the Penguins

    ★★★

  • Mississippi Grind

    ★★★½