Sort by

Aaron has logged 98 entries for films during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
The Light Between Oceans

The Light Between Oceans

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sing

Sing

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Heartbreaker

Heartbreaker

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
La La Land

La La Land

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Our Sister Mambo

Our Sister Mambo

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Passengers

Passengers

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Why Him?

Why Him?

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Assassin's Creed

Assassin's Creed

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
A United Kingdom

A United Kingdom

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Rosalie Blum

Rosalie Blum

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Allied

Allied

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Storks

Storks

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Warriors Gate

The Warriors Gate

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
If Cats Disappeared from the World

If Cats Disappeared from the World

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Fencer

The Fencer

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
My Annoying Brother

My Annoying Brother

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Up for Love

Up for Love

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Intern

The Intern

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Huntsman: Winter's War

The Huntsman: Winter's War

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Underworld: Blood Wars

Underworld: Blood Wars

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Ae Dil Hai Mushkil

Ae Dil Hai Mushkil

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Late Blossom

Late Blossom

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Unstoppable Marriage

Unstoppable Marriage

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Frivolous Wife

Frivolous Wife

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Jack Reacher: Never Go Back

Jack Reacher: Never Go Back

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Where Am I Going?

Where Am I Going?

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
You and I

You and I

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
I Belonged to You

I Belonged to You

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Magnificent Seven

The Magnificent Seven

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Pete's Dragon

Pete's Dragon

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sully

Sully

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dongju: The Portrait of a Poet

Dongju: The Portrait of a Poet

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
High-Rise

High-Rise

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Line Walker

Line Walker

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Viva! Love

Viva! Love

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Like for Likes

Like for Likes

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Collective Invention

Collective Invention

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry