RSS feed for Tom
  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★½

  • The Future

    ★½

  • First Cow

    ★★★★½

  • Logan Lee & the Rise of the Purple Dawn

    ★★★★

  • Grinning Evil Death

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★½

  • The Family

  • The Saint

    ★½

  • Jennifer's Body

    ★★★½

  • Blood Quantum

    ★★½

  • Waiting for Guffman

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Vast of Night

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Fast Five

    ★★★

  • 1917

    ★★★★