• Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Crazy Samurai Musashi

    ★★½

  • Project Power

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★½

  • The Bone Box

    ★★

  • The Last Days of American Crime

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★

  • Corona Zombies

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • McMillion$

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • The Outsider

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • The Courier

    ★½

  • We Summon the Darkness

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★

  • Eli

    ★★

  • Kill Chain

    ★★

  • Impetigore

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • The Wretched

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • The Shed

    ★★

  • Scare Package

    ★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★½

  • Doom: Annihilation

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • The Wave

    ★★½

  • Butt Boy

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★½

  • Random Acts of Violence

    ★★

  • VFW

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Lucky Day

    ★★½

  • 3 from Hell

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Blood Quantum

    ★★

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★½

  • Joker

    ★★★

  • La Llorona

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • The Fanatic

    ★★½

  • Haunt

    ★★½

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • The Kitchen

  • Ready or Not

    ★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • Batman: Hush

    ★★½

  • 1BR

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Vivarium

    ★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Anna

    ★★

  • Child's Play

    ★★