• Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Vivarium

    ★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Anna

    ★★

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • When They See Us

    ★★★

  • Satanic Panic

    ★★★

  • Ma

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Murder Mystery

  • Avengement

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Rocketman

    ★★½

  • Masked Mutilator

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

    ★★

  • Come to Daddy

    ★★½

  • After Midnight

    ★★

  • Bliss

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • I Trapped the Devil

    ★★

  • The Furies

    ★★½

  • Hellboy

    ★★

  • Shazam!

    ★★½

  • The Dirt

    ★★½

  • The Highwaymen

    ★★★

  • The Disappearance of Madeleine McCann

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • I See You

    ★★½

  • Good Boys

    ★★

  • Tone-Deaf

    ★★½

  • Villains

    ★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★½

  • Porno

    ★★

  • Maria

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • The Hard Way

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★½

  • Triple Threat

    ★★★

  • The Golden Glove

    ★★★

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • One Child Nation

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★½

  • The Lodge

    ★★★

  • Polar

    ★★½

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★★

  • Harpoon

    ★★½

  • Fyre

    ★★½

  • Reign of the Supermen

    ★★★

  • Glass

    ★★

  • The Neon Slime Mixtape

    ★★½

  • Revenger

    ★★★

  • Aquaman

    ★★

  • The Congregation

    ★★★

  • Devil Woman

    ★★

  • Commando Ninja

    ★★★

  • Creed II

    ★★½

  • The Kleptocrats

    ★★½

  • The Nest

    ★★★

  • Here There Be Monsters

    ★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Hunter Killer

    ★★

  • The Legend of Shaw Brothers

    ★★★