• Malevolence 3: Killer

    ★★½

  • The Head Hunter

    ★★★

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★

  • The VelociPastor

    ★½

  • Hell Fest

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★

  • The Night Comes for Us

    ★★★

  • Overlord

    ★★½

  • You Might Be the Killer

    ★★

  • Chowboys

    ★★

  • Apostle

    ★★★

  • The Perfection

    ★★½

  • In Fabric

    ★★★

  • Halloween

    ★★½

  • Gwen

    ★★½

  • Nekrotronic

    ★★½

  • Peppermint

    ★½

  • The Predator

    ★★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★

  • Suspiria

    ★★½

  • Kin

    ★★

  • A Simple Favor

    ★★

  • The Golem

    ★★

  • Trespassers

    ★★

  • Gacha Gacha

    ★★★

  • Mile 22

  • The Festival

    ★★½

  • Why Don't You Just Die!

    ★★

  • Hantu Kak Limah

    ★★

  • May the Devil Take You

    ★★★

  • The Death of Superman

    ★★

  • The Equalizer 2

    ★★

  • Mega Time Squad

    ★★

  • Romina

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • Cam

    ★★

  • Nightmare Cinema

    ★★

  • Skyscraper

  • Uncle Drew

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Empathy, Inc.

    ★★½

  • Calibre

    ★★★½

  • Granny

    ★★½

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Tag

    ½

  • Occupation

    ★½

  • Knife+Heart

    ★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★

  • Climax

    ★★★

  • Evil Genius

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Pizza Face

    ★★

  • Death Kiss

    ★★★

  • Grindsploitation 4: Meltsploitation

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★

  • The Bleeding Edge

    ★★★

  • The Farm

    ★½

  • Puppet Master: The Littlest Reich

    ★★½

  • I Feel Pretty

  • Super Troopers 2

    ★★★

  • Don’t Go Down to Wildor

    ★★½

  • Andre the Giant

    ★★★

  • Boiled Angels: The Trial of Mike Diana

  • Odyssey of Death

    ★★

  • Batman Ninja

    ★★½

  • BFF Girls

    ★★★

  • Suicide Squad: Hell to Pay

    ★★½

  • Ghostland

    ★★★