• Midnight Mass

    ★★★★½

  • The Twins

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

  • The Duel

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Forever Purge

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • INEXPLICITUS

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Us Again

    ★★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

  • Cookie Num Num

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★½

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Soul of the City

    ½

  • Dory Finding

    ★★

  • Unparalleled Parking

    ★★½

  • To Fitness and Beyond

  • WandaVision

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★★

  • A Ghost with A Gun

  • The Ripper

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Education

    ★★★★

  • Songbird

    ★★½