Sort by
  • Fool's Paradise

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★½

  • Broker

    ★★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Father Stu

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Piggy

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½