• The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Deadly Mile High Club

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Mulan

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Bad Hair

    ★★★

  • Cats

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★½

  • Battle at Big Rock

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Jojo Rabbit

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

  • Game of Death Redux

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

  • Crawl

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

  • Child's Play

    ★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Verotika

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Plus One

    ★★★

  • Buffaloed

    ★★★

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Recorder: The Marion Stokes Project

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★