Sort by
  • Kingdom of the Planet of the Apes

  • Sharper

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Manifest West

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • American Murderer

    ★★½

  • Detective Knight: Rogue

    ½

  • Black Adam

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • One Way

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

  • Beast

    ★★★

  • Fall

  • Collide

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Vesper

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Gone in the Night

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

  • Navalny

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • God's Country

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • Watcher

  • Breaking

    ★★★★

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

  • Encanto

  • The Black Phone

  • The Many Saints of Newark

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

  • Mona Lisa and the Blood Moon

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Untold: Malice at the Palace

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

  • Luca