Sort by
  • The History of the Minnesota Vikings

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • The 10th Annual On Cinema Oscar Special

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Inside

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Poker Face

    ★★

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Marlowe

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • V/H/S/99

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Trenque Lauquen

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Samaritan

    ★★

  • Sniper: Rogue Mission

    ★★

  • It Is Night in America

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

    ★★

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • 1UP

  • Elvis

    ★★

  • Jurassic World Dominion

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Return to Seoul

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Aphotic Zone

    ★★★

  • Still Life

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★

  • The Novelist's Film

    ★★★★★

  • Incredible But True

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Apex

    ★★

  • Red Notice

  • Eternals