Sort by
  • Silent Night

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • LEGO Marvel Avengers: Code Red

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • The Nun II

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Captive

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Bury the Bride

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Abruptio

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★★