Sort by
  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Gigan Rex

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Men

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ½

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Studio 666

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

  • All Too Well: The Short Film

  • Godzilla vs. Hedorah

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★

  • Dune

    ★★★