Sort by
  • Nope

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • America Latina

    ★★★½

  • The Bones

    ★★★½

  • Freaks Out

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Playlist

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Four Roads

    ★★★★

  • Cuatro paredes

    ★★

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • Rose Island

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • My Name Is Francesco Totti

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hidden

    ★★★★

  • Still Processing

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • In My Room

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The Secret Garden

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Wife of a Spy

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★½

  • Unorthodox

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Ultras

    ★★½

  • Bad Tales

    ★★★★

  • A Perfectly Normal Family

    ★★★★

  • The Social Dilemma

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

    ★★★½

  • Meanwhile on Earth

    ★★★★

  • Cold Meridian

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • The New Pope

  • The Gentlemen

    ★★½

  • The Forest of Love

    ★★★★

  • Moving On

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • The Mind, Explained

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Mafia Is Not What It Used to Be

    ★★★★

  • About Endlessness

    ★★★★

  • Martin Eden

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • 5 Is the Perfect Number

    ★★½

  • Hair Love

  • Nimic

    ★★★★★

  • Nova Lituania

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Marona's Fantastic Tale

    ★★★★★

  • Stay Awake, Be Ready

    ★★★★

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Bears' Famous Invasion of Sicily

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★