RSS feed for Cece

Cece has logged 16 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★
Edit this entry  
20
Flight of the Navigator

Flight of the Navigator

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Riddick

Riddick

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Chronicles of Riddick

The Chronicles of Riddick

2004
×
Read the review Edit this entry  
15
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
October Sky

October Sky

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Pitch Black

Pitch Black

2000
×
★★★
Edit this entry  
13
John Carter

John Carter

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
GoldenEye

GoldenEye

1995
×
★★
Edit this entry  
08
Red Dawn

Red Dawn

1984
×
★★
Edit this entry  
07
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry