Sort by
  • Raid On The Lethal Zone

    ★★

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Jailer

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Mad Fate

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★½

  • Missing

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • Amsterdam

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★½

  • The Menu

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

  • Fall

    ★★

  • Wilderness

  • Bullet Train

    ★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Persuasion

  • Hustle

    ★½

  • Broker

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • All the Old Knives

  • The Northman

    ★★★

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Novelist's Film

    ★★★★

  • Kimi

  • I Want You Back

  • Jackass Forever

  • Something in the Dirt

    ★★½

  • 2nd Chance

    ★★

  • Fresh

  • Scream