Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Mandy

    ★★★★★

  • Undone

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Paterson

    ★★★★★

  • Memento

    ★★★★★

  • Trust

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★★

  • Ghost Dog: The Way of the Samurai

    ★★★★★

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Gran Torino

    ★★★★★