celestrella has rated 21 films ★½ .

  • Mom, Can I Keep Her?

    ★½

  • We Are What We Are

    ★½

  • Trick

    ★½

  • The Lawnmower Man

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★½

  • Destination Wedding

    ★½

  • Beautiful Boy

    ★½

  • Chicken Little

    ★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • The Bye Bye Man

    ★½

  • Jason Goes to Hell: The Final Friday

    ★½

  • Steamboat Willie

    ★½

  • Friday the 13th Part VII: The New Blood

    ★½

  • Lowriders

    ★½

  • Pet Sematary

    ★½

  • Halloween 5: The Revenge of Michael Myers

    ★½

  • He's Out There

    ★½

  • Always Be My Maybe

    ★½