celestrella has rated 65 films ★★½ .

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★★½

  • It Comes at Night

    ★★½

  • Good Boy

    ★★½

  • The Goldfinch

    ★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★½

  • Jawbreaker

    ★★½

  • An American Pickle

    ★★½

  • The Wild Thornberrys Movie

    ★★½

  • Rugrats Go Wild

    ★★½

  • Summer of 84

    ★★½

  • Fright Night

    ★★½

  • Sleepaway Camp

    ★★½

  • Hustlers

    ★★½

  • The Sweetest Thing

    ★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • Orphan

    ★★½