celestrella has rated 49 films ★★★½ .

  • Halloween III: Season of the Witch

    ★★★½

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★½

  • The Goonies

    ★★★½

  • Buffalo '66

    ★★★½

  • The Beyond

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Little Shop of Horrors

    ★★★½

  • Heaven Adores You

    ★★★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★½

  • School of Rock

    ★★★½

  • Shrek 2

    ★★★½

  • Ginger Snaps

    ★★★½

  • The Cabin in the Woods

    ★★★½

  • A Letter to Momo

    ★★★½

  • A Silent Voice

    ★★★½

  • Vertigo

    ★★★½