• Obi-Wan Kenobi

  • The Northman

    ★★

  • Xilma-xil

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Ya Devlet Başa

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Squid Game

  • Twenty Something

  • Worlds

  • Vortex

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • 15/07 Şafak Vakti

  • Titane

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Impossible to Find Something by Looking

  • Cehape Zihniyeti

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

  • Love, Death & Robots: Ice

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Göz Kırpmadan: 202X

  • New Mexico Deathwish Diatribe

    ★★

  • Mare of Easttown

  • Tarih Tekerrür

  • Save Ralph

  • Petite Maman

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Just Beyond the Trees

    ★★

  • Kısmen İktidar

  • Printtemps

    ★★★

  • Gradations I-II

    ★★★

  • nothing hurts, and you won’t be

    ★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Ethos

  • October Rumbles

  • 4:39

    ★★★

  • The Queen's Gambit

  • First Hypnotic Suggestion

  • Tape Letters from the Waiting Room

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • Fractured

    ★★★

  • Seeing Her

    ★★

  • Portions of Light, A Section

  • Another Round

    ★★★

  • Still Processing

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • When Forever Dies

    ★★

  • Eyes / Eyes / Eyes / Eyes

  • Coming Out

  • One-Way to Tomorrow

  • I'm Still Standing

  • Desolation

  • sumer is icumen in

  • Normal People

  • Lunar Dances

  • Correspondence

    ★★★

  • Duck

  • Chinese New Years

  • Parental Leave

  • log 2

  • A Machine to Live in

    ★★

  • Devs

  • Free Fun

  • Standing Forward Full

  • Onward

    ★★

  • The Social Dilemma

  • Goldman v Silverman

  • Once upon a time in Iceland

  • A Lack of Clarity

    ★★★