Sort by

ceren has logged 22 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Surge

Surge

2020
×
★★★½
Edit this entry  
13
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Druk

Druk

2009
×
★★★★
Edit this entry  
31
The Dreamers

The Dreamers

2003
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
F9

F9

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
F9

F9

2021
×
★★
Read prior review Edit this entry  
26
First Girl I Loved

First Girl I Loved

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
The World to Come

The World to Come

2020
×
Read the review Edit this entry  
21
Princess Mononoke

Princess Mononoke

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
21

21

2008
×
★★★½
Edit this entry  
07
Snelle: Zonder jas naar buiten

Snelle: Zonder jas naar buiten

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
L'Animale

L'Animale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Rough Night

Rough Night

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Cat Returns

The Cat Returns

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Being John Malkovich

Being John Malkovich

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Uptown Girls

Uptown Girls

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry