• Super Mario Bros.

  • Black Adam

  • Lightyear

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Batman: Broken Promise

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★½

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

    ★★½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Encanto

    ★★★★

  • Injustice

    ★★

  • Escape the Undertaker

    ★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Duel

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Titane

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Randy Feltface: Purple Privilege

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Fridged

    ★½

  • Star Wars Biomes

    ★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★

  • 22 vs. Earth

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • The Ballerina

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Cool Cat Fights Coronavirus

    ½

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Attenborough's Life in Colour

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Censor

    ★★★½

  • Voicemails From Strangers: 2021

    ★★★½

  • The Méliès Mystery

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • Long Toast

  • The Golden Age of Horror Comics

    ★★★★

  • CHANGES

  • Monster Hunter

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • Psycho Goreman