RSS feed for Augusto

Augusto has logged 18 entries for films released in 1998.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Run Lola Run

Run Lola Run

1998
×
★★★½
Edit this entry  
03
Happiness

Happiness

1998
×
Edit this entry  
21
Train of Life

Train of Life

1998
×
★★½
Edit this entry  
04
Elizabeth

Elizabeth

1998
×
★★★
Edit this entry  
04
Hilary and Jackie

Hilary and Jackie

1998
×
★★½
Edit this entry  
13
The Last Days of Disco

The Last Days of Disco

1998
×
★★★★
Edit this entry  
11
Deep Impact

Deep Impact

1998
×
★★
Edit this entry  
02
Vampires

Vampires

1998
×
★★★
Edit this entry  
29
The Girl of Your Dreams

The Girl of Your Dreams

1998
×
★★★
Edit this entry  
07
City of Angels

City of Angels

1998
×
★★½
Edit this entry  
26
The Mighty

The Mighty

1998
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Apple

The Apple

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Celebrity

Celebrity

1998
×
★★★★
Edit this entry  
15
Friendly Fire

Friendly Fire

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Betrayal

Betrayal

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Velvet Goldmine

Velvet Goldmine

1998
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Midnight

Midnight

1998
×
★★★½
Edit this entry