Sort by

Ceez has logged 13 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Zero Dark Thirty

Zero Dark Thirty

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Office Space

Office Space

1999
×
★★★½
Edit this entry  
16
Manhunter

Manhunter

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Assistant

The Assistant

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fear

Fear

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Margin Call

Margin Call

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
All Good Things

All Good Things

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
New Jack City

New Jack City

1991
×
★★★½
Edit this entry  
01
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry