Sort by
  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Metal Lords

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Beanie Mania

    ★★½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • F9

  • Army of the Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • Flee

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★