Sort by
  • Titan A.E.

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★

  • Fury

    ★★

  • Stretch

    ★★½

  • The Loft

    ★★★

  • Serena

    ★★★

  • Inherent Vice

    ★★½

  • Dracula Untold

    ★★★

  • Annabelle

    ★★★

  • Kill the Messenger

    ★★★½

  • Everly

    ★★

  • John Wick

    ★★★★

  • The Maze Runner

    ★★★½

  • No Good Deed

    ★★½

  • The Theory of Everything

    ★★★★½

  • As Above, So Below

    ★½