Sort by
  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • He's All That

  • The Kissing Booth 3

  • Resort to Love

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Good on Paper

    ★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Army of the Dead

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Vault

    ★★½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • Work It

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★★★

  • Desperados

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

  • Let It Snow

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★½

  • Tall Girl

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Straight Up

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Promare

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Someone Great

    ★★★½

  • The Perfect Date

    ★½

  • Missing Link

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Five Feet Apart

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • A Madea Family Funeral

    ★★

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • The Kid Who Would Be King

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★