Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bride Wars

Bride Wars

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fall

Fall

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Pope's Exorcist

The Pope's Exorcist

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
F9

F9

2021
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Herbie Fully Loaded

Herbie Fully Loaded

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Mother

The Mother

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Violent Night

Violent Night

2022
×
★★★
Edit this entry  
12
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Alice, Darling

Alice, Darling

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Demonic

Demonic

2015
×
★★★
Edit this entry  
07
April Fool's Day

April Fool's Day

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Prom Night

Prom Night

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
American Pie Presents: Girls' Rules

American Pie Presents: Girls' Rules

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Chupa

Chupa

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Clock

Clock

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Peter Pan & Wendy

Peter Pan & Wendy

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Matriarch

Matriarch

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Ghosted

Ghosted

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Evil Dead Rise

Evil Dead Rise

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Boston Strangler

Boston Strangler

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
We Have a Ghost

We Have a Ghost

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
65

65

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Rings

Rings

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Ring Two

The Ring Two

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Ring

The Ring

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Terrifier

Terrifier

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
House Party

House Party

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Scream

Scream

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scream

Scream

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Sick

Sick

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Significant Other

Significant Other

2022
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
The Strays

The Strays

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Darby and the Dead

Darby and the Dead

2022
×
★★★
Edit this entry  
28
Shotgun Wedding

Shotgun Wedding

2022
×
★★★
Edit this entry