RSS feed for ch1oe

ch1oe has rated 23 animated films.

  • The Lion King

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Brave

    ★★

  • Inside Out

    ★★★½

  • Finding Nemo

    ★★★★

  • Monsters University

    ★★★★

  • Tangled

    ★★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Wreck-It Ralph

    ★★★½

  • Toy Story 2

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Toy Story 3

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★½

  • Toy Story

    ★★★½

  • Up

    ★★★★

  • The Incredibles

    ★★★★