RSS feed for ch1oe

ch1oe has rated 23 fantasy films.

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Pan's Labyrinth

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • About Time

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★

  • Brave

    ★★

  • Avatar

  • The Hunger Games

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★½

  • Unicorn Store

    ★½

  • Dumbo

    ★★★½

  • Enchanted

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Suicide Squad

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★½

  • Alice in Wonderland

    ★★½

  • Practical Magic

    ★★★★