RSS feed for ch1oe

ch1oe has rated 27 films ★★½ .

  • The Death & Life of John F. Donovan

    ★★½

  • Wild Rose

    ★★½

  • Inferno

    ★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • The Others

    ★★½

  • Una

    ★★½

  • The Other Woman

    ★★½

  • Atomic Blonde

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★½

  • Zero Dark Thirty

    ★★½

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★½

  • Tangled

    ★★½

  • The Conjuring

    ★★½

  • Home Alone

    ★★½

  • Toy Story 2

    ★★½

  • The Martian

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★½

  • Alice in Wonderland

    ★★½