RSS feed for ch1oe

ch1oe has rated 49 films ★★★½ .

  • Knives Out

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • American Hustle

    ★★★½

  • Bridesmaids

    ★★★½

  • Requiem for a Dream

    ★★★½

  • About Time

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★½

  • Inside Out

    ★★★½

  • Thelma

    ★★★½

  • The Man from U.N.C.L.E.

    ★★★½

  • Me and Earl and the Dying Girl

    ★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • The Devil Wears Prada

    ★★★½