RSS feed for ch1oe

ch1oe has rated 32 films ★★★★½ .

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • The Lobster

    ★★★★½

  • Ratatouille

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Mommy

    ★★★★½

  • The Girl with the Dragon Tattoo

    ★★★★½

  • Zodiac

    ★★★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★½

  • Clueless

    ★★★★½

  • Rosemary's Baby

    ★★★★½