RSS feed for ch1oe

ch1oe has rated 56 films ★★★★ .

  • Moulin Rouge!

    ★★★★

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Once Upon a Time... in Hollywood

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • The Souvenir

    ★★★★

  • Possession

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Finding Nemo

    ★★★★

  • Short Term 12

    ★★★★

  • Miss Sloane

    ★★★★

  • A Bigger Splash

    ★★★★

  • High Life

    ★★★★

  • I Killed My Mother

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★

  • Enchanted

    ★★★★

  • The Night Manager

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★

  • Ex Machina

    ★★★★