• Superman: Man of Tomorrow

    ★★★

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★½

  • Strapped for Danger II: Undercover Vice

    ★★★

  • Postalgeist

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • DC Showcase: Adam Strange

    ★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★

  • Playdate with Destiny

    ★★★½

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Quiet Murders

    ★★★★½

  • Before the Night Is Over

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★★½

  • Primal: Tales of Savagery

    ★★★★★

  • Justified Force

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • DC Showcase: Death

    ★★½

  • Primal

    ★★★★★

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★½

  • Priest Hunter

  • The Irishman

    ★★★

  • Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

    ★★★

  • VFW

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • The King

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Hair Love

  • DC Showcase: Sgt. Rock

    ★★★★★

  • The Long Streak

    ★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★★½

  • Dynamite Dance

    ★★★★★

  • Deadwood: The Movie

    ★★★

  • Cans Without Labels

  • Avengement

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Through the Ashes

    ★★★½

  • Crown Vic

    ★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • The (Silent) War

    ★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★

  • Never Grow Old

    ★★★

  • Clickbait

    ★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Stuber

    ★★★

  • One Against the House

    ★★★½

  • The Kid

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Triple Threat

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★★

  • Miss Bala

    ★★

  • Kitbull

    ★★★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★

  • Bikini Valley Car Wash

    ★★★

  • The Mule

    ★★★