RSS feed for Chair02

Chair02 has logged 16 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Justice League

Justice League

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
04
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Twin Peaks: The Return

Twin Peaks: The Return

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Heathers

Heathers

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Spy Who Loved Me

The Spy Who Loved Me

1977
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Man with the Golden Gun

The Man with the Golden Gun

1974
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Live and Let Die

Live and Let Die

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Diamonds Are Forever

Diamonds Are Forever

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
On Her Majesty's Secret Service

On Her Majesty's Secret Service

1969
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
You Only Live Twice

You Only Live Twice

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Thunderball

Thunderball

1965
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Goldfinger

Goldfinger

1964
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
From Russia with Love

From Russia with Love

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Dr. No

Dr. No

1962
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Barbarella

Barbarella

1968
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★½
Read the review Edit this entry