• Hotel Transylvania: Transformania

  • Cruella

    ★★★★

  • CAPTAIN YAJIMA

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★

  • Burrow

    ★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • Soul

    ★★★★★

  • David Byrne's American Utopia

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • Out

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • 365 Days

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Togo

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Cats

  • The Knight Before Christmas

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Pure

    ★★

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★★★

  • KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Legend of Crimson

    ★★★★

  • Tell Me Who I Am

    ★★★★

  • Ne Zha

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Frankenstein's Monster's Monster, Frankenstein

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Ride Your Wave

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Promare

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • UglyDolls

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Tread

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Ghosts of Sugar Land

    ★★★

  • I Am Mother

    ★★★★

  • Serenity

    ★★

  • Kitbull

    ★★★★★

  • White Snake

    ★★★

  • Glass

    ★★★

  • Mommy Group Murder

    ★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Time Freak

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Buñuel in the Labyrinth of the Turtles

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Little Italy

  • Modest Heroes

    ★★★★

  • Destination Wedding

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Okko's Inn

    ★★★★

  • For the Birds

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Mirai

    ★★★★