• Kate

    ★★★★

  • The Protégé

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Swim

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Shark Huntress

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • In the Heights

    ★★

  • Saltwater: The Battle for Ramree Island

  • Endangered Species

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Seance

    ★★

  • F9

    ★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Great White

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Separation

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Virtuoso

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★

  • Vanquish

    ★½

  • The Penthouse

    ½

  • Every Breath You Take

    ★★½

  • The Unholy

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Hero Dog: The Journey Home

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • The Vault

    ★★★★

  • Son

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★★

  • Paradise Cove

    ★★

  • Fear of Rain

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • The Legend of Fall Creek

    ★★★

  • The Little Things

  • Wrong Turn

    ★★★★

  • The Marksman

    ★★★

  • Alone with Bigfoot

    ★½

  • Fatale

    ★★

  • Wonder Woman 1984

  • Songbird

    ★★★★

  • Black Pumpkin

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Monsters of Man

    ★½

  • From the Depths

  • Chick Fight

    ★★★

  • Let Him Go

    ★★★★½

  • Spell

    ★★★★

  • Horizon Line

    ★★½