Sort by
  • Big Hero 6

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Spirit of the Beehive

    ★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Boy

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Cinema Paradiso

    ★★★★

  • D.E.B.S.

    ★★★½

  • Sing

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Cars

    ★★★

  • Chicken Little

    ★★½

  • The Incredibles

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Real Women Have Curves

    ★★★★

  • Mustang

    ★★★★★