RSS feed for CaptainSumi
  • Spring

    ★★★★

  • The Guest

    ★★★

  • We Are Still Here

    ½

  • Southbound

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Under the Skin

    ★★★★★

  • Moon

    ★★★★★

  • American Animals

    ★★★½

  • Total Recall

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★½

  • Repo! The Genetic Opera

    ★★★

  • Psycho II

    ★★★½

  • Fast Times at Ridgemont High

    ★★

  • The Girl on the Train

    ★★★

  • Horror Show

    ★★★½

  • Take Flight

    ★★½

  • Friend Request Pending

    ★★★